בס''ד | יום ראשון | 16/06/2024 | י׳ בסיון ה׳תשפ״ד‎
מבזקים
דף הבית » חדשות » בריאות » ב"מאוחדת" מגיבים: לא ניגרר להאשמות של "כללית"

ב"מאוחדת" מגיבים: לא ניגרר להאשמות של "כללית"

התחרות בין הקופות עלתה מדרגה: צוות רופאים מ"מאוחדת" נטשו ל"כללית" וסחפו עשרות מבוטחים • ב"מאוחדת" מיהרו להגיב שגם הם בתהליך שדרוג שירותי הבריאות • המרוויחים מהתחרות: המבוטחים

מהפכה בשירותי הבריאות בעיר: בשנה החולפת קופת חולים "כללית" סימנה את תושבי העיר החרדית השלישית בגודלה כיעד מרכזי לכיבוש.

מסע היח"צ שניהלו ב"כללית" מעל גבי המקומונים הניב פירות ראשונים, כאשר המוני לקוחות שנקעה נפשם מקופות חולים שאינם עומדות בסטנדרטים הגבוהים של הקופה, נטשו בזעם ונהרו ל"כללית".

המסע המשומן הצליח ברובו, אך רבים ממבוטחי קופות החולים העדיפו להישאר נאמנים לקופה המוכרת, ובכך נותרה התחרות בין הקופות מאוזנת.

השבוע, נפל דבר במודיעין עילית. קברניטי "כללית" החליטו ללכת על כל הקופה, מה שהניב בסופו של דבר תשואות משמעותיות. כחלק ממסע מהפכני שערכה "כללית" בעיר, צוות רופאי קופת חולים של "מאוחדת" בראשות ד"ר פטקרוביץ נטשו את "מאוחדת" וערקו ל"כללית".

מי שעומד בראש מסע הרכש שערכו ב"כללית" הוא ד"ר פקטרוביץ המשמש כרופא ילדים ברשת מרפאות שהקים במודיעין עילית, ושמו יצא למרחוק כמומחה ונחשב כדייקן וגאון בתחום רפואת ילדים.

השמועה שרחשה בקרב מבוטחי "מאוחדת" על מעברו של פקטרוביץ ל"כללית", סחפה המוני מבוטחים שהעדיפו את הד"ר ששמעו יצא למרחוק.

בנוסף לסוללת הרופאים שנטשו את "מאוחדת", שלושת המבנים ששימשו עד כה את הקופה בברכפלד ובקרית ספר, יעברו לרשותה של "כללית".

הרב אברהם וויס, מנהל קשרי הלקוחות ב"כללית", אומר כי "אנו מקבלים בברכה את המוני המבוטחים שבחרו ב"כללית" כקופה המועדפת. אין ספק כי מעברו של ד"ר פקטרוביץ וצוות הרופאים מהוה ציון דרך עבור תושבי העיר שהחליטו לבחור ב"כללית" כחלק ממסע השדרוג של שירותי בריאות כללית".

בתגובה למהפכה אומרת בתיה קרה, מנהלת מרפאות מאוחדת בעיר: "הצטערתי מאוד למקרא הדברים שנכתבו בפורום המתייחסים ל"מאוחדת". הדברים אינם משקפים את המציאות הידועה והמוכרת לכל תושבי מודיעין עילית בכלל ומבוטחי "מאוחדת" בפרט. "מאוחדת" במודיעין עילית מצויה עתה בעיצומו של תהליך לחיזוק המערך הרפואי ולתוספת שירותי בריאות. הכל יודעים כי "מאוחדת" מעניקה למבוטחיה בעיר את שירותי הבריאות הטובים והמקיפים ביותר, כולל שירותים בלעדיים למאוחדת ששום קופה אחרת בעיר אינה מציעה אותם. לא אגרר חלילה להשמצות ולעלבונות. מחויבותה של "מאוחדת" לבריאות מבוטחיה מעידה יותר מכל על ייחודיותה של הקופה ומובילותה בעיר".

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
טרוולאור מלונות זולים

השאר תגובה

הדוא"ל שלך לא יפורסם.שדות חובה מסומנים ב *

*

טרוולאור מלונות זולים