בס''ד | יום ראשון | 16/06/2024 | י׳ בסיון ה׳תשפ״ד‎
מבזקים
דף הבית » חדשות » תחבורה » האוטובוסים התעכבו, הנוסעים הגיעו עם כניסת השבת

האוטובוסים התעכבו, הנוסעים הגיעו עם כניסת השבת

קריסת מערכות של חברת "סופרבוס" ביום שישי האחרון הובילה לגל תלונות מתושבי העיר שהמתינו שעות רבות אך האוטובוסים לא נראו באופק • רבים העדיפו ליסוע במוניות • "סופרבוס": כל הקווים יצאו בזמן

ביום שישי האחרון המתינו מאות משפחות על ילדיהם וטפיהם במשך שעות ארוכות לאוטובוסים שיסיעו אותם לערים החרדיות, אך האוטובוסים בוששו מלבוא.

אחד הנוסעים, שבסופו של יום הגיע סמוך לשקיעת החמה לעיר התורה בני ברק, סיפר ברוגז למודיעין-עילית.נט: עמדנו למעלה משעתיים ולא היה לנו ברירה אלא לחכות, מזל שלא חיללנו שבת. "סופרבוס" כשלה ועליה לשלם את המחיר".

לעומתו, משפחות רבות שראו כי זמן כניסת השבת מתקרב וחששו לחילול שבת, נסעו לבסוף במוניות או שנשארו בעיר.

מחברת סופרבוס נמסר בתגובה כי "החברה מפעילה מערך תגבורים רחב מאוד בימי שישי. לשמחתנו, בשנה האחרונה לא נשמעו כמעט תלונות על עומסים בימי שישי וערבי חג. גם השבוע יצאו כל הקווים הרשומים בלוחות הזמנים. לאחר שבמשך היום הקווים יצאו בזמן, מסיבות שונות שאינן תלויות בנו, בשעה האחרונה הגיעו נוסעים ומשפחות שהמתינו לנסיעה אל בני ברק, הרבה מעבר לכמות הנוסעים שהיו בשבוע שעבר.

"בסופו של דבר כל הנוסעים שהיו בתחנות הגיעו ליעדיהם ואנו מצרים על ההמתנה שנגרמה להם עד להגעת האוטובוס. כל הנסיעות המופעלות ע"י החברה לעשרות יעדים ברחבי הארץ יצאו ללא כל עיכובים.

"אנו מצטרפים לקריאת רבני מודיעין עילית מלפני כשבועיים לצאת בשעה מוקדמת ולא לחכות לשעה האחרונה, במיוחד לאור כך שחברת 'סופרבוס' הינה מהחברות היחידות השומרות על קדושת השבת".

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
טרוולאור מלונות זולים

השאר תגובה

הדוא"ל שלך לא יפורסם.שדות חובה מסומנים ב *

*

טרוולאור מלונות זולים