בס''ד | יום ראשון | 16/06/2024 | י׳ בסיון ה׳תשפ״ד‎
מבזקים
דף הבית » חדשות » תחבורה » זהירות: דוחו"ת חניה במודיעין

זהירות: דוחו"ת חניה במודיעין

נגמרה החגיגה: לאחר שנים של אי-אכיפת חוק העזר העירוני בנושא חניה בעיר מודיעין, הכריזה העיריה מלחמת חורמה בנהגים • "לא ייתכן שהעיריה תשנה מדיניותה ללא הודעה מוקדמת" אומר אחד מתושבי העיר שנקנס

תושבי מודיעין עילית הנאלצים להיעזר בשירותיה של העיר השכנה מודיעין, מהם אף בתדירות יום-יומית, הורגלו להחנות את רכבם בכל מקום אקראי בעיר, ביודעם ע"פ ניסיונם כי אכיפת חניה במקומות לא מוסדרים אינה קיימת מאז ומעולם.

השבוע הודיעה עיריית מודיעין-מכבים-רעות: לא עוד! והכריזה לראשונה מלחמת חורמה בעברייני התנועה המזלזלים בחוקי העזר העירוניים.

אלא שנהגים רבים, בעיקר אורחים שאינם נחשפו למדיניותה החדשה של העיריה, לומדים בכיסם את הלקח מידי יום. תושב שכונת "נופי עילית" במודיעין-עילית ספג בשבוע האחרון את המכה. האיש, העובד לפרנסתו באיזור המטרופולין של תל-אביב, הזדרז בשעות הבוקר המוקדמות להגיע לתחנת הרכבת באמצעות רכבו ואת החניה איתר כהרגלו בסמוך למבנה התחנה. כשחזר לרכבו בשעות הצהריים, גילה לתדהמתו דו"ח חניה הנושא דרישת תשלום קנס ע"ס 250 ש"ח לטובת קופת עיריית מודיעין-מכבים-רעות בטענה לחניה המנוגדת לחוק.

"לא ייתכן שרשות עירונית המאפשרת חניה חופשית ברחבי העיר, תהפוך את הנהגתה ביום בהיר ללא אזהרה וללא התרעה מוקדמת" מתלונן הנהג, שביקש להישאר בעילום שם, לכתב מודיעין-עילית.נט. "זאת ועוד, אותה עירייה שאוכפת אינה פועלת כראוי להסדרת חניה חוקית במרכז העיר ובסמיכות לרכבת, למרכזי הקניות ולבנקים". הנהג הוסיף והסתייג בפני כתבינו כי אין הוא מתנגד לעצם המהלך. "יש להבדיל בין נהגים עבריינים שמסכנים הולכי רגל או משבשים את התנועה, לבין אלו החונים בצורה שאינה מפריעה לאיש, וכך עשיתי" הדגיש.

כך או כך, תושבי מודיעין עילית ימשיכו לעת עתה להזדקק לשירותיה של העיר השכנה, הבולטים שבהם: תחנת הרכבת, קניון עזריאלי, דלפקי הבנקים הגדולים, בנוסף לאטרקציות ב"פארק ענבה" שעלו לכותרות בחופשת החגים האחרונה בעקבות התנגדות הנציגות האנטי-דתית בעיריית מודיעין-מכבים רעות, אולם מומלץ מעתה לשים לב לאופן החניה ומיקומה.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
טרוולאור מלונות זולים

השאר תגובה

הדוא"ל שלך לא יפורסם.שדות חובה מסומנים ב *

*

טרוולאור מלונות זולים