בס''ד | יום שני | 24/02/2020 | כ״ט בשבט ה׳תש״פ‎
מבזקים
דף הבית » חדשות » אקטואליה » נחנך סניף "פועלים אקספרס" במרכז המסחרי "עילית"

נחנך סניף "פועלים אקספרס" במרכז המסחרי "עילית"

המרא דאתרא: פתיחת סניף של בנק מכובד מאוד כמו בנק הפועלים – אירוע חשוב לעיר • ראש העיריה: הבעת אימון בכלכלת העיר ותרומה לפיתוחה הכלכלי • תמונות

במעמד המרא דאתרא, הגר"מ קסלר שליט"א, ראש העיריה, הרב יעקב גוטרמן, חברי מועצת העיר, ראשי בנק הפועלים במטה הארצי ובאזור ירושלים, בעלי עסקים מקומיים ומוזמנים, נפתח אמש סניף של פועלים אקספרס, במרכז המסחרי עילית, בכניסה לעיר.

רב העיר, הגר"מ קסלר, שהתכבד בקביעת המזוזה, אמר בדברי ברכתו, כי פתיחת סניף של "בנק מכובד מאוד כמו בנק הפועלים", כהגדרתו, הינו בהחלט אירוע חשוב למודיעין עילית. פתיחת הסניף החדש מעניקה מימד נוסף ומשמעות לדברי חז"ל "לכו התפרנסו זה מזה". הכסף, בניגוד למה שרבים חושבים, איננו בבחינת דומם. הכסף הוא צומח – הוא יכול לצמוח לגובה ולהיות לברכה אם עושים שימוש כהלכה למטרות חיוביות והוא יכול, חלילה, לצמוח בכיוון הפוך, אם משתמשים בו שלא כראוי. "זוזים זזים מיד ליד והמבחן הגדול הוא – איזה שימוש עושים בזוזים". בסיום דבריו אמר הרב שליט"א, כי שיתוף פעולה חיובי בין הבנק והתושבים יביא ברכה והצלחה לכל.

לפני מעמד קביעת המזוזה אירח ראש העיריה בלשכתו משלחת של בנק הפועלים בראשות רונן שטיין, מנהל אגף בנקאות קמעונאית בבנק הפועלים, ובהשתתפות דוד כהן, מנהל אזור ירושלים, מנהל התפעול האזורי ומנהל הסניף במודיעין עילית. ראש העיריה ציין את ייחודיותה של מודיעין עילית, סקר תוכניות פיתוח קיימות והתמקד בפיתוח מוקדי תעסוקה ומרכזי מסחר ועסקים בעיר. ראש העירייה ציין, כי מודיעין עלית הפכה למעשה מוקד עסקי ומסחרי המשרת את תושבי האזור.

בדבריו במעמד קביעת המזוזה ציין הרב יעקב גוטרמן, ראש העיריה, כי פתיחת סניף בנק הפועלים מעיד על ראייתה של מערכת הבנקאות בישראל הרואה במודיעין עלית עיר בהתפתחות, עיר שכדאי להשקיע בה ולסייע בצמיחה הפיננסית והעצמאות הכלכלית של משקי הבית הפרטיים והגורמים העסקיים והמסחריים.

דוד כהן, מנהל המכירות ומנהל מחוז ירושלים, הדגיש, כי בנק הפועלים התרשם מתנופת הפיתוח של העיר, ומדאגתם הכנה של פרנסי העיר ליצירת מקורות תעסוקה ופיתוח מנועי צמיחה עירוניים. בדבריו הביע תקוה כי פתיחת הסניף יהווה גורם מאיץ ומדרבן לעסקים, לבתי המסחר הפועלים בעיר ויעניק שרות ראוי לתושבי העיר.

רונן שטיין, מנהל אגף בנקאות קמעונאית בבנק הפועלים, אמר בדברי ברכתו, כי בנק הפועלים, כגורם מוביל בבנקאות הישראלית, דוגל בשיתוף פעולה ובמעורבות בקהילה המקומית. הבנק למד להתאים את מכלול השרותים הבנקאיים המתקדמים שלו לצרכי האוכלוסיה אותה הוא בא לשרת. תושבי מודיעין עילית יהנו ממלוא השירותים שהבנק מעניק ללקוחותיו. הוא ציין בסיפוק, כי כבר בשעות הראשונות לפתיחת שערי הסניף נפתחו בו ח"י חשבונות, סימן ברכה לעתיד.

חתם את מסכת הברכות עו"ד שלום וסרטייל, יו"ר חברת ציפחה, מבוני מודיעין עילית ומרכז העסקים. בדבריו שיבח את בנק הפועלים על החלטתו לפתוח סניף במודיעין עילית. הבנק צבר נסיון רב ומוניטין במתן שירותים לציבור החרדי בירושלים ובריכוזים האחרים. אין ספק, כי פתיחת הסניף החדש הוא נדבך נוסף וחשוב בפעילותו של הבנק.

כן השמיעו דברים בני ציון, מנהל תפעול אזורי, ובני שושן, מנהל סניף פועלים אקספרס מודיעין עילית.

טרוולאור מלונות זולים

השאר תגובה

הדוא"ל שלך לא יפורסם.שדות חובה מסומנים ב *

*

טרוולאור מלונות זולים