בס''ד | יום ראשון | 16/06/2024 | י׳ בסיון ה׳תשפ״ד‎
מבזקים
דף הבית » חדשות » אקטואליה » נס: משאית התהפכה בשעה סואנת – אין נפגעים

נס: משאית התהפכה בשעה סואנת – אין נפגעים

משאית מנוף שפרקה משא בצהרי היום איבדה את שיווי משקלה והתהפכה על צידה באחד מהצירים המרכזיים בעיר

נס ברחוב חפץ-חיים: משאית מנוף שפרקה משא איבדה את שיווי משקלה והתהפכה על צידה.

האירוע התרחש בחזית בית הכנסת "היכל יצחק", מהצירים המרכזיים בעיר, בסביבות השעה 13:20 – אחת השעות הסואנות ביותר.

בחסדי שמים לא היו נפגעים באירוע, והמשאית פונתה משם כעבור שעה קלה.

IMG_20140910_132209

IMG_20140910_132451

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
טרוולאור מלונות זולים

תגובה אחת

 1. הטרגדייה במודיעין עילית בתינוק שנפטר היום ר"ל בביתו ברחוב רשב”י במודיעין עילית, וודאי תוצאה משום…..
  כמו שכתב רב שך זצוק”ל במכתבים ומאמרים שאלה שהולכים נגד גדולי ישראל (כהיום) מוציאים את עצמם מכלל ישראל, {עפרא לפומייהו} הם כבר לא נחשבים ליהודים לדברי הרב שך זצ”ל אחרי שהלכו נגד גדולי ישראל….
  לצערינו , יום רודף יום, צרה רודפת צרה, שומו שמים, תורה תורה חגרי שק! הטרגדייה במודיעין עילית בתינוק שנפטר היום ר"ל בביתו ברחוב רשב”י במודיעין עילית, וודאי תוצאה משום שכת הרודפים פגעו במוצאי שמחת תורה, ב”כבוד התורה” של הגאון הצדיק ר’ אשר דויטש שליט”א הוא מראש ישיבת פוניבז שליט”א כשהיה בדרכו מן הבית להכנסת ספר תורה, מדה נגד מדה!!!!!!!! תורה תורה חגרי שק! עת לחשות להחילול ד’ הנורא שיצא מזה לציבור בני תורה. כמו שאמר הגראי”ל ערב הבחירות, שיש אנשים (בחורים) שרוצים לטמא את הציבור… עכשיו רואים בחוש.

  אני מוחה בשם כל ישראל “מחאה גדולה על ביזוי כבוד התורה” וכואב לי על הפגיעה בראש ישיבה שליט”א, והעיקר לחשוש שלא יאמרו ח”ו מדשתקי רבנן ש”מ דניחא ליה וכו’. אנשי הכת –בני ברק– המנובלים, שחרתה על דגלה מלחמה מכוערת ומלוכלכת נגד גדולי התורה האמיתיים, תורה תורה חגרי שק וכו’.

  אנשי הכת-הרודפים השקרנים מפיצים דברי נבלה חירוף וגידוף נגד הקדושים מארץ ישראל, ובפרט נגד שר התורה רבן של כל ישראל מרן הגאון וצדיק הדור ר’ שמואל שליט”א דוע לכולם שאנשי ה”כת” -מבני ברק העמלקים הרודפים השקרנים מפיצים דברי נבלה חירוף וגידוף “כסיר של צואה רותחת” נגד כל הקדושים הצדיקים , ובפרט נגד שר התורה רבן של כל ישראל מרנן ורבנן הגאון צדיק הדור ר’ שמואל שליט”א. הם- הכת הרודפים, שמעולם לא כבדו את גדולי ישראל. אוי לנו שכך עלתה בימינו. הם מבזים תלמידי חכמים ברבים. הם מבזים את התורה ושונאים את גדולי ישראל ולא יכולים לסבול שגדולי ישראל ינהיגו את העם ככל הדורות, והם רוצים לעקור את התורה ואת כל כבוד התורה שיש לכלל ישראל. וכל פעם מלבישים את הנהגתם על תלמיד חכם אחד. הם מעולם לא כבדו את גדולי ישראל..

  הרודפים שבאלפיהם הפיצו כתבי פלסתר, חוברות וספרים מסמרי שער עם גיבויי שקרים בסגנון מוסלמי, נגד נושאי וגאוני התורה שבדור, הסיתו אלפים בתוככי בתי המדרשות אברכים ונערים, וזרקו אותם מכוללים ובתי מדרשות וכו’ הם שניסו מזה שנים למחוק את כל מי שלא כופף ראש וכרע ברך ל”השקפתם והנהגתם הטמאה” כשאמרו ז”ל ש”האמת תהיה נעדרת”, הם שיערו עד כדי כך??? שומו שמים.

  לצערינו יום רודף יום, צרה רודפת צרה כנחל שמתגבר, כבר לא ניתן למנות ב- 10 אצבעות את אויבנו, מה קורה כאן? מה מתרחש? האם שאלנו לרגע את עצמינו כל אחד ואחד לעצמו בלבד במה טעינו ? מה צריך כל א’ לתקן ע”פ תורתינו הקדושה? ולזכור שרב שך זצ”ל כתב במכתבים ומאמרים שאלה שהולכים נגד גדולי ישראל (כהיום) מוציאים את עצמם מכלל ישראל, {עפרא לפומייהו} הם כבר לא נחשבים ליהודים לדברי הרב שך זצ”ל אחרי שהלכו נגד גדולי ישראל.

השאר תגובה

הדוא"ל שלך לא יפורסם.שדות חובה מסומנים ב *

*

טרוולאור מלונות זולים