בס''ד | יום רביעי | 26/01/2022 | כ״ד בשבט ה׳תשפ״ב‎
מבזקים
דף הבית » חדשות » אקטואליה » נס: מטען חבלה נוטרל בברכפלד

נס: מטען חבלה נוטרל בברכפלד

מזוודה שהכילה רימונים, זיקוקים, חוטים ושעון הפעלה, נמצאה סמוך למתנ"ס באחוזת ברכפלד דקות לאחר פעילות רבת משתתפים • תושבי הבניינים הסמוכים פונו למשך שעות ארוכות מבתיהם עד לנטרול המטען • גלריה

דרמה של ממש התחוללה בשעות הערב של יום שלישי. חבלני משטרת ישראל הוזעקו לעיר לאחר שהתקבל דיווח על חפץ חשוד ברח' רבי יהודה הנשיא.

תחילה התייחסו חבלני המשטרה לחפץ ככל חפץ חשוד. ההיסטריה בשכונה החלה לאחר שנאמר לחבלנים על ידי עוברי אורח כי בתיק נמצאו רימונים וחוטים וחומרים מסוכנים. ילד כבן 10 המתגורר ברחוב הסב את תשומת ליבו של אחד התושבים לתיק החשוד, ולאחר שראה כי היא מכילה רימונים, זיקוקים, תחמושת, חוטי חשמל ושעון, הזעיק מיד את המשטרה. המזוודה הונחה סמוך למתנ"ס המקומי בשעה שנערך בו מופע ילדים של רבי אלתר, ובו השתתפו מאות מילדי העיר.

חבלני המשטרה בסיוע כוחות צבא, משטרה ומכבי אש, פינו את התושבים מהבתים הסמוכים. הרחוב וסביבתו נסגרו לתנועה וחבלני המשטרה בדקו את המזוודה במשך מספר שעות. לזירה חשו ראשי העיר והקבט"ים, ועקבו בדאגה אחר הנעשה. כמו כן, צוותי תקשורת רבים הגיעו לזירה והחלו לסקר את האירוע.

גורמים בעיר הפיצו השערה שאינה מאומתת, לפיה תושב ברכפלד ששירת בצה"ל הניח את התיק בניסיון להיפטר מציוד צבאי שברשותו. ההשערה המגוחכת נשללה על הסף על ידי המשטרה, עקב חוסר סבירות.

לאחר שחבלני המשטרה פתחו את התיק התברר כי מדובר במטען אמיתי, אך למרבה הנס חוטי ההפעלה לא היו מחוברים בו. במשטרה ובשב"כ חוקרים את נסיבות האירוע, ובין היתר נחקרים תושבי הכפרים הסמוכים. עד עתה לא הוברר מי עומד מאחורי המטען, והאם הרקע להנחתו הוא פלילי או לאומני.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
טרוולאור מלונות זולים

השאר תגובה

הדוא"ל שלך לא יפורסם.שדות חובה מסומנים ב *

*

טרוולאור מלונות זולים