עבודות בכבישים

פורום התושבים של העיר מודיעין-עילית
חוקי הפורום
נא לשמור על שפה נקיה ומכובדת. אין לעשות אאוטינג לכותבים בפורום.

עבודות בכבישים

הודעה שלא נקראהעל ידי תושב העיר » יום רביעי, 08/02/2012, 01:13:16

שלום לכולם.

ישנו דבר שמאוד מאוד מרתיח אותי, ובעת האחרונה אני נתקל בו יום יום, והוא "העבודות בכבישים".

א. אתם עושים עבודות לשיפור התשתיות וכו'. כל הכבוד. אבל למה ברשלנות מרושעת?
איך זה שסגורים כבישים ללא התראה מוקדמת? היום תיסע משם ומחר משם - עד שתתייאש מלנסוע.
מדוע אין תאורה ושלטי הכוונה מוארים או מחזירי אור באזור העבודות בשעות הלילה? בכוח הם מחפשים שיקרה תאונות?
אתם עובדים כל הכבוד. אבל למה משאירים ערימות חצץ או בורות פתוחים באמצע הכביש? לא יכולים לסגור?
מדוע אני צריך לחטוף פנצ'רים ולהזיק לצמיגים בגלל הפשלות המכוערות שלהם, מה אני עז?

ב. אני לא מבין, מי המרושע הזה שנותן לקבלנים ולמשאיות לעשות ככל העולה על רוחם, ולשפוך פסולת בכל חור אפשרי. הוי אומר: אבנים קטנות וגדולות, חצץ מסוגים שונים ועוד.
לא פעם ולא פעמיים אני נוסע בכביש ואני עולה על סלע קטן, או על כמויות חצץ או פסולת בטון שאיזה שהוא נהג משאית מושחת החליט לרוקן ממש על הכביש. מספר פעמים אף החלקתי עם הרכב על זה בעת שבלמתי מעט.
היום גיליתי (תקשיבו טוב) ש"כל כבישי העיר מלאים בחצץ". בכל חור שעושים עבודות בכבישים משאירים לכלוך. חלאס. עד מתי.

ג. סיימתם את העבודות, הקבלן קיבל את התשלום, מדוע נשארו עשרות פינות מכוערות? האם בפרויקט אין תקציב לפיתוח?
דוגמא: מדוע בכניסה לרחוב משך חכמה היכן שעשו כיכר לפי מספר שנים, השאירו ערימות של חצץ ואזורים מוזנחים ומלוכלכים בכיכרות?
עוד דוגמא: בזק שיפרו תשתיות. מדוע כל העיר צריכה להיתכער בגלל זה, אתם לא יכולים להיות כמו כל עיר אחרת?

את השאלות הללו שאלתי את אחד מרבני / מנהיגי העיר שהעלתי טרמפ ביום מן הימים, ואף הוא לא ידע תשובה.
אבל אני חושב שהתשובה פשוטה מאוד.
והיא: המנהלים של העיר מי שזה לא יהיה פועלים לשינוי רק במקרה שזה מאיים עליהם. הם לא צריכים לרצות אף תושב אלא רק גורמים מסיומים, שבמקרה דנן הקשר שלהם לנושאים אלו, לא קיים כלל. ראה מרפסות וסביבות בתיהם וד"ל.

עד כאן.
תושב העיר

Re: עבודות בכבישים

הודעה שלא נקראהעל ידי וופלה » יום רביעי, 08/02/2012, 01:24:46

אם לא תהיה לך תגובות זה רק בגלל שהאחרים יודעים מזמן מה שהתחדש לך היום - שלהנהלת העיר ממש לא מענין אותו התושב.
וופלה

חזור אל פורום מודיעין-עילית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 18 אורחים