המשותף לתושבי רמאללה וליעקב גוטרמן -או איפה קונה יענקלה חו

פורום התושבים של העיר מודיעין-עילית
חוקי הפורום
נא לשמור על שפה נקיה ומכובדת. אין לעשות אאוטינג לכותבים בפורום.

המשותף לתושבי רמאללה וליעקב גוטרמן -או איפה קונה יענקלה חו

הודעה שלא נקראהעל ידי סקופער » יום חמישי, 11/08/2011, 18:31:44

המשותף לתושבי רמאללה וליעקב גוטרמן
• נתקלת כבר בלקוח שקונה מותגים מעבר ליכולתו?

"כן, יש אנשים שזה התחביב שלהם, להתלבש 'ממותג'. יש לנו לקוח שמגיע אלינו באוטובוס וחוסך פרוטה לפרוטה בשביל להרשות לעצמו לקנות בגדי מותגים בסכומים גבוהים.

"צברנו לעצמנו לקוחות נאמנים. יש לנו אפילו לקוחות פלסטינים שמגיעים לכאן במיוחד מרמאללה בשביל לקנות את המותגים האהובים עליהם".

צבי, כמו שותפו, מקפיד על שיעור דף היומי ומציין גם הוא בשמחה את האפשרות שנקרית בדרכם לרוב לגמול חסד עם נזקקים.

"הרבה פעמים אני שומע על חתן במצב קשה או בחור ישיבה נזקק ואני מארגן לו ביגוד מכובד בחינם. החסד הוא אחד הדברים החשובים לי ביותר בעסק ולדעתי הוא 'סוד ההצלחה' האמיתי שלנו".

• איך מגיבים לקוחות חילונים שמגלים שהעסק שייך לחרדים?

"רובם המוחלט מגיב בהפתעה בתחילה. הם לא מורגלים לחשוב שחרדים 'יודעים' להתלבש טוב ובטח שלא להקים ולתפעל עסק כזה, אבל בהמשך כולם מחמיאים שלחרדים בהחלט יש טעם טוב והם יודעים לבחור בגדים איכותיים.

"אני מרגיש גם שזה משנה את התדמית של הרבה מהם על הציבור החרדי, שהנה יש חרדים צעירים שעובדים ומתפרנסים ועוד בתחום 'יוקרתי'".

• אתה יכול לציין מישהו מוכר שקונה אצלכם?

"יעקב גוטרמן, ראש עיריית מודיעין עילית, לצד הרבה זמרים מוכרים, יש גם ראשי ישיבות ורבנים שקונים אצלנו הרבה פעמים ביגוד למשפחה אבל אני מעדיף שלא לפרט כי לרבים מהם חשובה הפרטיות
סקופער

Re: המשותף לתושבי רמאללה וליעקב גוטרמן -או איפה קונה יענקלה

הודעה שלא נקראהעל ידי נטורי קרתא » יום חמישי, 11/08/2011, 19:36:34

חזק ביותר.
אבל משהו מוזר שם, זה הבוגרים של מיר ברכפלד?
נטורי קרתא

חזור אל פורום מודיעין-עילית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 38 אורחים