סיורים מאורגנים ממודיעין עלית

פורום התושבים של העיר מודיעין-עילית
חוקי הפורום
נא לשמור על שפה נקיה ומכובדת. אין לעשות אאוטינג לכותבים בפורום.

סיורים מאורגנים ממודיעין עלית

הודעה שלא נקראהעל ידי narshavs » יום שבת, 24/12/2011, 20:18:45

קוראים לי משה ורשבסקי. אני גר פה כבר חצי שנה. אני מורה דרך ומאגן טיולים. ובתקופה האחרונה מנסה לחשוב אילו סיורים יכולים לעניין תושבי מודיעין עלית. כמובן בחנוכה יש את כל האתרים של החשמונאים שיש פה באזור, כולל הכפר מידיה, שהיא מודיעין ההיסטוריה. אך השאלה המרכזית היא האם אוכלוסית האברכים החרדית יכולה באמת להעניין בטיולי מורשת שאפשר להציע פה באזור, ועד כמה האנשים פה מוכנים להיכנס לתוך כפר ערבי, עם או בלי אבטחה?
בנוסף תרבות הטיולים המאורגנים קיימת אצל כיפות סרוגות, אבל אצל חרדים בעיקר מי שיוצא הם בחורי ישיבה בבין הזמנים, או הסעות במחירים מאוד זולים לצפת וקברי צדיקים רוב הפעמים ללא הדרכה צמודה.
מענין אותי האם יש אופציות לזמנים אחרים, או לטיולים מסוגים שונים?
narshavs

Re: סיורים מאורגנים ממודיעין עלית

הודעה שלא נקראהעל ידי מגה » יום ראשון, 01/01/2012, 20:24:35

תנסה לעניין את מוסדות החינוך, דווקא האופציה של טיולים מאורגנים כאן באזור יכולה מאוד להתאים לבתי הספר והחיידרים פה.
יותר זול, חוסך זמן, וכך גם ניתן לצאת יותר פעמים בשנה חוץ מהטיול השנתי בגלל האופציה של יציאה לכמה שעות ולא ליום שלם.
לא נראה לי שמישהו יסכים להיכנס לכפר ערבי...
תנסה לענין גם את ארגון דרכי חינוך באפשרות לטייל באזור בימי החופשה.

בהצלחה אחי.
מגה

הודעה שלא נקראהעל ידי ארשת » יום רביעי, 04/01/2012, 09:24:19

מר ושבסקי
תגור כאן עוד קצת זמן, תבין בדיוק לאיזה גוב אריות הגעת
יש כאלו שאין להם כסף ללחם וחשמל, ואתה מעניין בסיורי "מורשת"?
ואלו שחייים על חשבון הקופה הציבורית מסודרים כבר, הם לא יתנו לתושב העיר להתפרנס מהם אלא ישמרו לחברם ששמר להם
הטיולים של המוסדות כאן הן בנים והן בנות הן ברמה מינוס, וגם זה אחרי אזהרות שונות ומשונות וטבין ותקילין
בכל חיידר יש איזה מורה מלמד או ר'בה' שיש לו כשרון יצירתי או רשיון לנשיאת נשק או חבר ש"עונה" על הקרטריון כך שהם לא ייגשו אליך
ואצל הבנות תמיד תהיה עובדת שבעלה או מכר יקח את התפקיד
ועל זה נאמר מפרנסים זה את זה
הבחורי ישיבה בחופשות מסתדרים כבר לבד עם כל הכבוד לך, הם יכולים עוד ללמד אותך כמה דברים
עדיף לך לחפש פרנסה אצל השכנים, אלו שעדיין מבינים שיש ערך לסיור וללמידה, רק אל תבנה עליהם, שנאת המזרחי לחרדים גדולה משנאתם לחילונים, ואצל החילונים הרי אתה חשוד ביריקות

בהצלחה ופרנסה טובה, אמן
ארשת

הודעה שלא נקראהעל ידי מגה » יום רביעי, 04/01/2012, 19:38:52

קצת יותר אופטימיות וסימפטיה לא יזיקו.
נכון שרבים הם הדברים שטעונים תיקון בעירנו.
אבל בסך הכל יש פה בעלי מקצועות רבים שמתפרנסים בכבוד, ולא זקוקים לאישורו של איש כדי לעסוק במקצועם.
הם גם מצליחים למצוא מספיק קליינטים כדי להחזיק את העסק שלהם.
כמה חנויות יש בעיר? כמה עורכי דין? כמה השכרות רכב? כמה רואי חשבון? כמה טכנאים?
וכו' וכו'.

כשהולכים ברחובות העיר, רואים מספיק פרצופים מחייכים. לא כולם זעופי פנים ומשדרים דיכאון.
מגה

חזור אל פורום מודיעין-עילית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 11 אורחים