תכל'ס, גוטרמן ניצח.

פורום התושבים של העיר מודיעין-עילית
חוקי הפורום
נא לשמור על שפה נקיה ומכובדת. אין לעשות אאוטינג לכותבים בפורום.

תכל'ס, גוטרמן ניצח.

הודעה שלא נקראהעל ידי תושב העיר » יום שלישי, 27/09/2011, 01:14:26

גוטרמן ניצח את התושבים בפרשת בת נדיב כשהביא את בנו של ר' ניסים לראיין את הבנות.
שמעתי שהוא הבטיח נקמה.
תושב העיר

Re: תכל'ס, גוטרמן הפסיד

הודעה שלא נקראהעל ידי דרוקר » יום שלישי, 27/09/2011, 01:19:03

כשאח נגד אח המנצח תמיד מפסיד..
ולנושאיננו הוא פתח חזית נגד רב ונגד קהילה והם מבטיחים כי בבחירות ישיבו ריקם וידאגו לגלות את קלונו ברבים .
בסך הכול הם גררו את הנושא שהיה אמור לפתרון בפגישה אחת למרתון דיונים וכאבי ראש בלתי נדלים. יענקל התעקש התעקש ובסוף היה צריך הלתפשר ולההפרד מערימת מזומנים לטובת שייקה.לי זה לא נראה מנצח ...
דרוקר

Re: תכל'ס, גוטרמן ניצח.

הודעה שלא נקראהעל ידי תושב העיר » יום שלישי, 27/09/2011, 01:30:17

א. מן הסתם ידאגו שלא יהיו בחירות בעיר. וגם אם יהיו בחירות, לא הסיפור הזה הוא שיפיל את גוטרמן מהשילטון. לא נראה לי שלקומץ אברכים מתוך מאות בתי הכנסת כאן בעיר יש צד בנושא. ואדרבא, אם יהיו בחירות והם יילחמו בו הוא יחזיר להם כמו שצריך. ע"ע חיים חוברה מחשמונאים. מי לא צריך העלמת עין מחריגות בנייה ומדיווחי ארנונה ומפרוטקציה במשפחתונים לילדים.
ב. לדעתי, האשמה היחידה היא שלהם שלא העריכו נכון את יחסי הכוחות בינם לבין גוטרמן, ולא פעלו בהתאם. במקום לפתוח במלחמה על ההתחלה היו צריכים לוודא את תמיכת הרבנים בם בצורה מוחלטת קודם ואח"כ לפנות אליו. ג"כ הם נזכרו מאוחר כבר אחרי שבת נדיב עברו לשם.
ג. "ערימת מזומנים" נראה לי קצת מוגזם. שמור לי ואשמור לך יותר מתאים.
ד. בנוסף, בסיבוב זה מבחינה ציבורית ותדמיתית גוטרמן ודאי ניצח. כלפי חוץ הוא משדר שדאגת חינוך הילדים היא לנגד עיניו ומצד שני הוא כביכול קשוב לתושבים ולרבנים והסכים ללכת לבית דין ולא התעלם. בנוסף את קולו לא שמעת בסיפור כי הוא כביכול לא מתלכלך. מה שנצרב במוח הוא שהרב קסלר אמר להזמין משטרה למתפרעים.
ה. "... יבקש את הנרדף" זה הטעות שלהם שהפכו את גוטרמן לנרדף. ועכשיו הוא צריך להחזיר להם. חבל.
תושב העיר

הודעה שלא נקראהעל ידי דרוקר » יום שלישי, 27/09/2011, 01:37:53

אתה מונת לדוברו.?.???
דרוקר

הודעה שלא נקראהעל ידי תושב העיר » יום שלישי, 27/09/2011, 01:41:48

אני מנתח את המצב בשכל קר.
דעתי עליו בפרט ועל המצב בכלל שלילית לחלוטין.
תושב העיר

הודעה שלא נקראהעל ידי דרוקר » יום שלישי, 27/09/2011, 02:37:17

ניתוח קר מצידי: חקירת משטרה בפרקליטות לא נגמרה.
גוטרמן צריך להתפלל שהגרי"ש לא יחזיק מעמד רב, כי הגרי"ש עלול להכתיר את ולנשטיין לראיס .
אתה לא מעורה בפרפרייה של העיר וקריית ספר, לחברה נמאס לשמוע את השם "יעקב גוטרמן" ...
דרוקר

הודעה שלא נקראהעל ידי וופלה » יום שלישי, 27/09/2011, 12:53:17

הרב קסלר והרב קנר שניהם נעמדו בבית הכנסת בית תפילה השבוע וקראו לעבר הרב ויינטרויב "ידידי הגדול" המנהיג את הקהילה לגאון ולתהילה וכו'. מעניין איפה היה הסכין מונח באותו רגע
וופלה

הודעה שלא נקראהעל ידי תושב העיר » יום שלישי, 27/09/2011, 15:21:38

לא נראה לי שחקירת המשטרה על גוטרמן שנמשכת כבר שנים, היא זו שתכריע את הכף. וגם אם ניקח את הסיטואציה הכי גרועה מבחינת גוטרמן שבה הוא מובל לחקירות תחת מצלמות ונאלץ לפרוש בהוראת הגדולים, אני לא רואה קשר בין זה לפרשית בת נדיב.
אגב אם בפלילין עסקינן מרשרשים שולנשטיין מלא בדיווחים כוזבים במסמכי תאגיד, בגריפת אחוזים ורישומים כוזבים קומבינות ולכלוכים וזאת מהסיבה הפשוטה שולנשטין הוא עסקן ציבורי שצריך כסף לגלגל מוסדות וכדומה. כשיקומו לו אויבים הוא יחוסל ציבורית ומשפטית מהר מאוד מאוד. ואת זה הוא יודע.

זה שהרב קנר והרב קסלר עמדו ואמרו וכו' זה לא מזיז כי הוא זה את מעמדו של גוטרמן. וגם לרב קסלר עצמו יש מליון ואחד דברים קודמים מלבד לפתוח חזית נוספת בשביל לכפר על השפלת הרב וינטרוב.

אמר לי פעם אחד מיועצי אוזנו של גוטרמן, "גוטרמן בנה מערכת שלכולם יש מה להפסיד ולאף אחד לא משתלם לריב איתו". וד"ל.
תושב העיר

הודעה שלא נקראהעל ידי דרוקר » יום שלישי, 27/09/2011, 15:55:33

אני לא מכיר אדם שמגן בלהט על ראש העיר שלו שיעשה בלי לקבל תמורה.
אתה מודה שבמידה ויובל למעצר הוא ימחק פוליטית כך ששום מערכת שבנה בעבר לא תועיל לו בערוב ימיו.
בנוסף התבונן ותראה את האביב הערבי משטרים ששרדו עשרות בשנים קרסו כמגדל קלפים כך שלא לנצח הוא ישאר פה גם אם ישרוד עוד קדנצייה בסופו של דבר הוא ילך מפה אף אחד לא מת עליו .
שלישית בקרוב מתבשלת הפתעה שתזעזע ותרעיד את כסאו של הראיס.
דרוקר

חזור אל פורום מודיעין-עילית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 11 אורחים